Zarząd i Rada Nadzorcza

Marcin Marzęcki

Prezes Zarządu

Od 25 lat związany z branżą gier. Zaczynał jako dziennikarz w PC Gamer. W latach 1999 – 2008 był związany z CD Projekt jako marketing menager, a później jako Marketing Director. W latach 2009-2010 pełnił funkcję Dyrektora ds. PR i Marketingu w CD Projekt RED i odpowiadał m.in. za Brand management gry Wiedźmin 2. W 2010 roku założył Kool Things, a od 2013 jest współzałożycielem Kool2Play.

Jest jednocześnie bratem Michała Marzęckiego – Członka Zarządu.

Michał Marzęcki

Członek Zarządu

Jest doświadczonym programistą, związanym z grami kompute- rowymi dzięki pracy m.in. w CD Projekt oraz Gamigo. W latach 2010 – 2016 pełnił funkcję Software Developer Team Leada w Deloitte. Należy do współzałożycieli Kool2Play, gdzie pełni funkcję Dyrektora Studia.

Jest jednocześnie bratem Marcina Marzęckiego – Prezesa Zarządu.

Aleksander Michał Pakulski

Członek Zarządu

Wiceprezes i współzałożyciel Kool Things, Członek Zarządu Kool2Play. W branży promocji gier od 2008 roku. Pracował w CD Projekt RED przy międzynarodowej promocji marki Wiedźmin. Od 2011 roku w firmie Kool Things, gdzie nadzorował ponad 100 projektów game marketing.

Brak powiązań.

Magdalena Kramer

Przewodnicząca Rady Nadzorczej

Wspólnik zarządzający, adwokat w Kancelarii Adwokackiej Kramer i Wspólnicy sp. j. Absolwentka Wydziału Prawa Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Certyfikowany Doradca w Alternatywnym Systemie Obrotu.

Brak powiązań.

Artur Andrzej Sawka

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent EMBA – Global Management – Thunderbird School of Global Management oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzania i Marketingu. Posiada bogate doświadczeniu w zarządzaniu i doradztwie finansowo – strategicznym. Jako Dyrektor Inwestycyjny w Family Office odpowiada za realizację procesów inwestycyjnych oraz kontrolę spółek portfelowych.

Brak powiązań.

Piotr Gałęzowski

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodo-wskiej w Lublinie. Wieloletni dyrektor oraz menager akcji specjalnych w szanowanych firmach na rynku, m.in. w Grupie Eurozet i Grupie Radiowej Agory sp. z o.o. W Kool2Play pełni funkcję członka Rady Nadzorczej.

Brak powiązań.

Aleksandra Małgorzata Babicka

Członek Rady Nadzorczej

Aleksandra Babicka ma ponad 15-letnie doświadczenie w pracy w obszarze Human Resources, które zdobyła pracując w szerokim spectrum firm od sektora FMCG poprzez firmy konsultingowe, a ostatnio firmy ściśle związane z nowymi technologiami. Jej doświadczenie obejmuje pracę zarówno dla rynku Polskiego, jak i dla rynków zagranicznych w takich obszarach jak: tworzenie strategii HR-owych, kształtowanie systemu wynagradzania i benefitów pracowniczych, szkolenie i rozwój pracowników, rekrutacja i selekcja pracowników, coaching managerski, zarządzanie zmianą.

Brak powiązań.

Grzegorz Piekart

Członek Rady Nadzorczej

Obecnie pełni funkcję Dyrektora Inwestycyjnego w mBank S.A. Wieloletni menedżer ds. inwestycji w Lartiq Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, wcześniej związany m.in. z mBank S.A., Bank Zachodni WBK i Alior Bank S.A .

Brak powiązań.